Dowiedz się więcej

o mnie

Karolina Kurek-Suwała

Prawdziwe szczęście jest luksusem. Zatrzymaj chwile 
na lata.

Przy mnie możesz być spokojna o swoje zdjęcia

Od 2011 roku fotografia jest nierozłączna częścią mojego życia. Fotografuję głównie ludzi, ponieważ fascynuje mnie społeczeństwo i relacje w nim zachodzące. Uwielbiam zatrzymywać w kadrach momenty, ułamki sekund tworzących chwilę. Moim priorytetem jest zrobić zdjęcia na których będziesz wyglądać dobrze.

Wartości, którymi się kieruję

Autentyczność

Autentyczność tego jaka się przedstawiam w internecie, transparentność. Prawdziwość tego jak przedstawiam wizerunek klientów.

Bliskie relacje

Swoje współprace opieram na relacjach. Przywiązuję się do swoich klientów i bardzo mnie cieszy ich rozwój. Pokazuję czułość na zdjęciach.

Kreatywność

W sposobie pracy na sesji, wymyślania kadrów, patrzenia na świat w sposób jakiego niedostrzegają inni

Odpowiedzialność

Za świadczone usługi i dostarczenie niesamowitych doświadczeń. Ciągłe dążenie do rozwoju, polepszania jakości usług i produktów by dostawczać Wam najwyższą jakość.

Pasja

Do fotografii, pracy z ludzmi i zatrzymywania momentów, które później oglądane powodują uśmiech na Twojej twarzy.

Piękno

Otaczającego nas świata i dostrzeganie go w ludziach. Zachwycam się i zatrzymuję w kadrach elementy na które inni nie zwracają uwagi.

Szacunek

Do klientów i samej siebie. Wyznaczam swoje granice i szanuję Twoje.

Zaufanie

Uważam, że jest to podstawa relacji międzyludzkich. 

Cześć, nazywam się Karolina Kurek-Suwała.

Jestem specjalistką od fotografii portretowej,
przyszłą socjolożką i marketingowcem

Pochodzę z pięknej malowniczej miejscowości położonej niedaleko Kozienic, zwanej Leśną Rzeką, obecnie jednak mieszkam w Warszawie.

W czerwcu 2019 roku obroniłam na ocenę 5 dyplom w Akademii Fotografii w Warszawie.

Tworzyłam wizualną stronę blogów (do jakich wpisów realizowałam sesje w zakładce „Współprace blogowe„), między innymi podczas współpracy Anrikaiszafagra.pl z marką Fabiola Torebki.

We wrześniu 2019 roku w Kozienicach odbyła się wystawa moich prac, która była efektem współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Przewozie. Obszerny materiał na ten temat zrobiło Radio Plus.

Poza fotografią pracuję jako specjalistka ds. importu we francuskiej firmie.

Obecnie cały czas zdobywam wiedzę z zakresu zachowań społecznych, komunikacji, budowania wizerunku studiując socjologię ze specjalizacją marketing, reklama i nowe media w Collegium Civitas. Jestem przewodniczącą Koła Naukowego Marketingu „Rozgłos.cc” i członkinią K! Plateria Varsoviensis.