Plan marki osobistej

Zaliczenie z przedmiotu Personal Branding - Karolina Kurek numer albumu 9963

Krótkoterminowe:

Na ten miesiąc: zaliczę sesje; poprowadzę spotkania rekrutacyjne do Rozgłos.cc

Za dwa miesiące: wynegocjuję korzystne ceny w Amsterdamie dla firmy, w której pracuje; zmodernizuję swoją stronę internetową

Za trzy miesiące: dostanę awans w pracy

Za pół roku: zorganizuję wraz z innymi członkami Rozgłos.cc konferencję naukową

Długoterminowe:

Za rok: Połowa dochodów będzie pochodzić z pracy na etacie, a druga połowa z własnej działalności – Sukcesywnie rozwijać swoją markę osobistą

Za pięć lat: Całe moje dochody będą pochodzić z własnej działalności

Misja

Pomaganie studentom w budowaniu swojego wizerunku w social mediach. Nauka marketingu przez praktykę i współpracę z firmami i fundacjami.

Chcę nauczyć innych jak osiągać spójność w przekazie oraz co zrobić by nasze kanały przekazu były estetyczne.

Wizja

Estetyczne i spójne grafiki/zdjęcia na stronach internetowych i profilach społecznościowych.

Trafne identyfikowanie potrzeb i pragnień klientów, by zaspokoić ich potrzeby, nawet te nieuświadomione.

Najważniejsze elementy mojej marki:

  •  Wiedza – cały czas ją zdobywam od najlepszych fachowców w branży.
  • Umiejętności – praktyczne umiejętności z dziedziny fotografii potwierdza dyplom Akademii Fotografii w Warszawie, który obroniłam na 5.
  • Dotychczasowe dokonania – współpracowałam z takimi markami jak Radowid, Sentimental Journey, Torebki Fabiola, Marta Banaszek. 
  • Rekomendacje  
  • Sieć kontaktów – dzięki współpracy z blogerkami docieram do coraz szerszego grona odbiorców, a na eventach typu pokazy mody poznaję osobowości ze świata mody i show biznesu
  • Widoczność – po wpisaniu „Karolina Kurek fotografia” w Google pierwsze 5 wyświetlanych linków dotyczy moich social mediów. Artykuły i wywiady ze mną ukazywały się w Radiu Plus, Kozienice 24, Echu Dnia.
  • Pewność siebie – nie boję się nowych wyzwań, jestem świadoma swoich wartości, umiejętności, ale też ograniczeń. 
  • Wytrwałość, determinacja w osiąganiu celów – uparcie dążę do celów pokonując różne przeciwności. Dzięki wytrwałości po roku ciężkiej pracy We wrześniu 2019 odbyła się moja indywidualna wystawa we współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Przewozie.
  • Bezpośredniość – jestem konkretna, jasno wyrażam czego oczekuję od swoich współpracowników. Nie dopuszczam do niedomówień.

Pozycjonowanie – model opisowy

Dla studentów i początkujących influencerów Karolina Kurek, która oferuje rozwój najpotrzebniejszych umiejętności marketingowych i zdjęcia, których potrzebujecie.

Instagram - BIO

Wizytówki

Ściągawka wizualna

CV

Linkedin

Komentarz: Dodam zdjęcie w tle, zaktualizuję informacje kontaktowe i nagłówek.

Fanpage na Facebooku

Komentarz: Zaktualizuję zdjęcia w tle, ponieważ nie były dawno zmieniane. Zacznę publikować wpisy regularniej i częściej.

Instagram

Komentarz: Częściej muszę nagrywać mówione instastories, by budować więź z obserwatorami. W postach zadawać pytania, by zaangażować społeczność.