Współprace blogowe

W październiku cieszyłyśmy się z Natalią z bloga Daily Elegance jednymi z ostatnich ciepłych dni. Przy okazji powstała sesja zdjęciowa do wpisu o Tea length dress . Natalia pozowała w sukience Estera Rosana marki Za kolano. 

Z Sylwią chciałam spotkać się od dłuższego czasu, więc byłam zachwycona gdy do mnie napisała. Wybrałyśmy się na spacer po Łazienkach Królewskich, gdzie powstało kilka zdjęć. Polecam jej bloga RetroWife.pl, bo poza ciekawym wyglądem bardzo ciekawie też pisze.

Ta sesja powstała z myślą o planowanych warsztatach apaszkowych prowadzonych przez Natalię w ramach Daily Elegance. Andrea i Natalia pozowały przy Muzeum Fryderyka Chopina na Tamce. Więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie na instagramie Andrei i Natalii.

Zdjęcia podczas tej sesji powstały do wpisu Boho Bazar! z Anriką i Antkiem w samym sercu Warszawy.

Inspiracją dla Anriki przy tworzeniu tych stylizacji była torebka, którą otrzymała podczas współpracy z marką Fabiola Torebki. WIęcej zdjęć z tej sesji znajdziecie we wpisie Violet romanse: stylizacja Anriki.

Wpis o klasyce w stylu retro też zdobią zdjęcia wykonane przeze mnie. Tym razem Natalia ma na sobie sukienkę marki Millami.

Cukierkowe kolory, pastele i dużo słodkości? Czemu nie! Tym razem Anrika i Antek idealnie wpasowali się w wystrój kawiarni Warszawski Lukier i powstał wpis Cukierkowo różowe love!

Inspiracja klasyką w połączeniu z kontrowersyjnymi trendami to była myśl przewodnia tej sesji. Na jej podstawie powstały dwa wpisy Retro elegant yellow dress i The biggest and most controversial trend.

To była nasza pierwsza wspólna sesja. Zimno, opady śniegu, nie mogliśmy się znaleźć. Byłam pełna podziwu dla tej dwójki, że przy -10°C dalej są w stanie pozować. Z tego spotkania powstał wpis Blue look.